- Тому що вони важливі?
- Розв’язані вправи
- Перша вправа
- Рішення
- Друга вправа
- Рішення
- Третя вправа
- Рішення
- Четверта вправа
- Рішення
- Список літератури
Обґрунтовані проблеми, які ми допомагаємо вирішувати щоденні ситуації, які можуть бути наприклад, коли придбано кілька предметів і їх вартість потрібно додати, щоб визначити загальну суму, яку потрібно сплатити. За допомогою логічних міркувань ці проблеми можна вирішити.
Додавання або додавання, як випливає з його назви, - це математична операція, яка складається з групування або з'єднання елементів і, таким чином, формування їх набору. Щоб скласти суму, два або більше чисел, що називаються доданками, складаються разом, і виходить кінцева сума, яка називається загальною.
Тому що вони важливі?
Як було сказано вище, аргументовані проблеми додавання будуть мати життєво важливе значення, щоб ми могли вирішити простим і правильним способом різні ситуації, що виникають щодня в нашій щоденній діяльності.
Наприклад: Ана, Марія та Пабло вирішили зібрати іграшки, щоб пожертвувати фонд. Марія отримала 37, Пабло 18 та Ана 26. Скільки іграшок вони зібрали разом?
Щоб почати розв’язувати проблему, потрібно спочатку проаналізувати проблему: відомо, що ви хочете отримати загальну кількість іграшок, яку трійці вдалося зібрати; тобто сума іграшок, зібраних кожною з них (Ана, Марія та Пабло).
Тож робиться підрахунок суми: 26 + 37 + 17 = 80. Таким чином, можна дізнатися, що Ана, Марія та Пабло зібрали 80 іграшок між трьома з них.
Розв’язані вправи
Перша вправа
У Хоакіна є компанія з морозивом і повинна доставити 3 замовлення різним клієнтам. Перше замовлення на 650 шоколадних морозива, друге на 120 ванільних морозивів і третє на 430 полуничних морозива. Скільки морозива повинен приготувати Хоакін для своїх клієнтів?
Рішення
Загальна кількість морозива, яке повинен зробити Хоакін, щоб доставити своїм клієнтам, має бути визначене, знаючи, що у нього є 3 замовлення. При додаванні їх виходить загальна сума:
650 + 120 + 430 = 1200 морозива.
Всього, Хоакін зробив 1200 морозива, щоб доставити своїм 3-ма клієнтам.
Друга вправа
Люсія хотіла зробити торт для своїх друзів, тому вирішила піти в супермаркет, щоб придбати потрібні їй продукти: 1 кг цукру (2 долари), 1 кг пшеничного борошна (3 долари), 1 літр молока (1 долар) , 12 яєць (4 долари), 250 грам вершкового масла (1 долар), 250 грам вишні (4 долари) та 250 грам шоколаду (2 долари). Скільки грошей витратила Люсія на придбання продуктів?
Рішення
Додавання вартості кожного продукту дає суму грошей, які Лусія витратила в супермаркеті:
2 + 3 + 1 + 4 + 1 + 4 + 2 = 17 доларів.
Люсія витратила 17 доларів на покупку продуктів у супермаркеті.
Третя вправа
Дієго продає штани в різних магазинах міста, і кожен має вартість 120 доларів. Він розподілив 55 штанів для магазину в центрі міста, 130 - для магазину містера Хуана, 15 - для магазину Луїса. Скільки штанів продав Дієго?
Рішення
Якщо додати кількість штанів, які Дієго розподілив у кожному магазині, дає загальну суму. Отже, загальна кількість проданих штанів становить: 55 + 130 + 15 = 200.
Четверта вправа
Габріель хотів придбати скейтборд, але врятував лише 50 доларів. Його сім’я хотіла допомогти йому у грошах, необхідних для його придбання: бабуся дала йому 25 доларів, дядьку Мігелю 15 доларів, діду Педро 20 доларів та тітці 15 доларів. Яку цінність скейтборд Габріель хотів придбати?
Рішення
Знаючи, що Габріель заощадив 50 доларів і що його сім’я дала йому гроші, яких не вистачало, щоб придбати його, вартість скейтборда можна визначити, додавши гроші Габріеля плюс гроші, які його сім’я дала йому:
50 + 25 + 15 + 20 + 15 = 125 доларів
Вартість скейтборду, який Габріель хотів придбати, - 125 доларів.
Список літератури
- Апонте, Г. (1998). Основи базової математики. Пірсон освіта.
- Корбалан, Ф. (1997). Математика, застосована до повсякденного життя. І ти.
- Ернандес, Дж. Д. (sd). Математичний зошит. Поріг.
- Джеймс, Д. (2007). Excel Start Up Maths. Паскаль Прес.
- Хіменес, JR (2009). Математика 1 СЕП. . Поріг.
- Сарагоса, AC (2009). Теорія чисел. Книги про бачення.